سوالات متداول

چه چیزایی برای شروع استفاده از دراپز لازم است؟

برای شروع کار تنها کافیست که اینترنت بانک شما فعال باشد و نام کاربری و کلمه عبور آن را داشته باشید. اگر این موارد را آماده دارید،‌ می توانید به راحتی در دراپز ثبت نام کنید و حساب بانکی خود را به دراپز وصل کنید.

کلمه عبور اینترنت بانک را از کجا باید بگیریم؟

برای کسب اطلاع پیرامون فعالسازی اینترنت بانک، به وبسایت بانک مورد نظر خود مراجعه کنید. برخی بانکها با ثبت نام آنلاین و بعضی صرفا با مراجعه حضوری با شعبه،‌اینترنت بانک شما را فعال می کنند.

دراپز با چه بانکهایی کار می کند؟

در حال حاضر، تصمیم گرفتیم اجرای آزمایشی دراپز را از بانک آینده شروع کنیم و به زودی بانکهای دیگری که با آنها در حال مذاکره هستیم هم به این سیستم ملحق خواهند شد. پس اگر در حال حاضر در بانک آینده حساب ندارید، می توانید حسابتان را به طور کلی به این بانک منتقل کنید و یا در لیست انتظار ما باشید تا پس از اتصال سرویس ما به بانک مورد نظر شما، به شما اطلاع رسانی کنیم.

آیا امکان اتصال چند حساب بانکی به دراپز وجود دارد؟

در مرحله آزمایشی، یک حساب را می توانید به دراپز وصل کنید. پیشنهاد ما این است که فعال ترین حسابتان را به دراپز متصل کنید تا بیشترین و بهترین بهره را از این سرویس ببرید.

چطور می تونم پول های پس انداز شده ام را برداشت کنم؟

هر زمان که به پس انداز هایتان نیاز پیدا کردید می توانید از طریق پنل کاربری و در آینده ای نزدیک از طریق اپلیکیشن موبایل دراپز، مبلغ مورد نیازتان را برداشت کنید.

اطلاعات حساب من جایی ذخیره می شود؟

به هیچ وجه. با توجه به ملاحظات امنیتی، اطلاعات ورود به اینترنت بانک شما و اطلاعات حسابتان، در هیچ جایی از سیستم ما ذخیره نخواهد شد. تمام فراداده هایی که از تحلیل رفتاری شما توسط الگوریتم دراپز به دست می آید نیز به صورت کاملا ناشناس، ناخوانا و رمزنگاری شده در فضای ابری با امنیتی همسطح بانک نگه داری می شود.

چرا باید اطلاعات حسابم را به شما بدهم؟

شما اطلاعات حسابتان را به ما نمی دهید. شما با اتصال حساب بانکیتان به دراپز،‌ صرفا این اجازه را به دراپز می دهید که به طور محدود تحلیل های لازم را روی حساب شما انجام بدهد و پس انداز کردن را برای شما به صورت خودکار مدیریت کند و غیر از عملیاتهایی که به دراپز اجازه داده اید، دراپز مطلقا اختیار دیگه ای نخواهد داشت. بدیهی است که این اجازه دسترسی محدود، از طریق بستر بانکی و احراز هویت باز و دقیقا از سوی شما و به واسطه و با نظارت بانک به دراپز اعطاء می شود.

لطفا اگر سوال دیگری دارید از طریق پست الکترونیکی hello@drupz.ir با ما تماس بگیرید.