سال نو مبارک

۴ فروردین ۱۳۹۶ | اخبار دراپز

دوستان گرامی… تبریکات صمیمانه ما رو پذیرا باشید :)

فکر می کنیم سالی که گذشت سال بسیار سختی برای بخش بزرگی از مردم بود و فراز و نشیب های زیادی به همراه داشت و ما به عنوان یک کسب و کار، علاوه بر مشکلات فراگیر جامعه که طبیعتا تک تک ما رو تحت تاثیر قرار داده بود، با مسائل مبتلا به کسب و کارها نیز روبرو بودیم و به عنوان یک کسب و کار نوپا در حوزه فناوری مالی، علاوه بر تمام مشکلاتی که دیگر کسب و کارها داشته اند، بایستی محدودیتها و نگرانی های دیگری رو هم رصد و مدیریت می کردیم. این سال با تمام سختی ها و مسائلی که در دل خود داشت، به پایان رسید و اتفاقا برای دراپز، پایان خوشی نیز به همراه داشت.

اما هر چه در سال گذشته اتفاق افتاد، تمام شده و نتایج آن، چراغ راه آینده و روشنگر مسیر آتی ماست. مهم ترین اهرم برای موفقیت دراپز، نماندن در گذشته و ترسیم چشم انداز و حرکت مستمر به سمت آن برای محقق ساختن ماموریت دراپز است و ما نیز با همین طرز تفکر، سالی که پیش رو داریم را سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز و مثبت برای دراپز و همراهان خواهیم ساخت. اولین اتفاق هیجان انگیز را در ماه اردیبهشت خواهیم داشت… پس همراه ما باشید :)

در پایان، از طرف کلیه اعضای استارتاپ دراپز، برای شما سالی پر از خیر و برکت، توام با سلامتی و بهروزی آرزو می کنم و امیدواریم بتونیم با همراهی شما، اتفاقات مهمی در فضای کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان ایران علی الخصوص در حوزه فناوری های مالی رقم بزنیم و تاثیر روشنی بر کیفیت زندگی یکدیگر داشته باشیم.

امیدواریم در سال جدید هم همچون سال گذشته، بلاگ ما رو پیگیری کنید و ما رو در اینستاگرام دنبال کنید.


روز خوش و نوروز مبارک!


نظرات شما
۰ نظر

نظر بدهید! :)

مشترک های بلاگ دراپز، اولین کسایی هستن که پست های ما رو میخونن.